1 / 10
PRZINO 480m2 edinecnakuka na 400m2 plac so 2 vleza
620.000 €
28.10.2022 09:43

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

480 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Przino

PRZINO se prodava edinecna kuka 480m2 prizemje i kat so dva vleza izleguva na 2 ulici.
Placot e 400m2. Preubava so pogled na Skopje.
Cena 620 000€
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

KOZLE na Lerinska dupleks 185m2 opremena

1000 €

BARDOVCI prv red na kuki 170m2 dbor 500m2

1100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам