1 / 9
MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 220D 170HP 4-MATIC SPORT+ AUTOMATIC
30.600 €
15.04.2023 10:31

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLC 220

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2017
Марка:
MERCEDES-BENZ
Модел:
GLC-KLASSE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
220D 170HP
Кубикажа:
2143 cm3
Коњски сили:
170 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
260000
Надворешна боја:
Темно Сива
Шифра:
224603
30,600 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
Auto Hold
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
Multi LED BEAM
Електрика на Волан
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROËN C3 1.2PURETECH 82HP FEEL NAVI

10200 €

MERCEDES-BENZ C-KLASSE COUPE C220D 170HP 9G-TRONIC AUTOMATIC

32300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам