1 / 11
MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g
3.450 €
3.500 €
18.03.2023 10:49

Кочани / Кочани

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

58 kw / 79 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD
--PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004

POGODNA ZA SOFER POCETNIK !!!

--KLIMA
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--4 SOLIDNI GUMI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER PERFEKNI !!!

--UVEZENA OD GERMANIJA

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

4200 €

Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

4100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам