1 / 3
iMac 24 M1 Nov!
1.600 €
14.01.2023 10:54

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Apple M1 chip with 8-core CPU with 4 performance cores and 4 efficiency cores, 8-core GPU, and 16-core Neural Engine
8GB unified memory
512GB SSD storage
Two Thunderbolt / USB 4 ports
Two USB 3 ports
Gigabit Ethernet
Magic Mouse
Magic Keyboard with Touch ID - US English

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Kompjuter

500 €

Dell All in One

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам