Logo

Апартмани во Крушево ***

Број на оглас: 1013690 | Објавен на: 25.02.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 70 m²

Греење: Централо

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Апармани категоризирани со 3(три) ѕвезди комплетно опремени,секој со посебна кујна и капатило,парно греење,ТV-кабловска во секоја просторија,WI-FI,сопствен паркинг...
Тел. 070/299-496

  Крушево

Прати Е-Маил

  Marjana

Потврден огласувач