1 / 4
RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 11:42

Штип / Штип

Испраќам по карго    

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni
ima mesto za dogovor i popust za kolicina
DDR2 DDR3 DDR4 OD 2GB DO 8GB
novi kolicini

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

graficka MSI GeForce GTX 980 Gaming 4G графичка

280 €

PAKET ZA VIDEO NADZOR 4 KAMERI I DVR

12000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам