Logo

NOVI GUMI DOUBLESTAR

Број на оглас: 1024237 | Објавен на: 19.11.2019, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI DOUBLESTAR

NAJEVTINI VO MAKEDONIJA

DOUBLESTAR SO 20 PR
275 70 22.5
295 80 22.5
315 80 22.5
13 R 22.5
385 65 22.5

TELEFON ZA INFORMACI KORISTETEGO OVAJ BROJ 070261157 ili 070212407

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 maloya25

Потврден огласувач