Logo

Prodavam stan vo Skopje-Aerodrom

Број на оглас: 1034938 | Објавен на: 22.01.2020, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 62 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naogja vo Aerodrom kaj Tri biseri

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Brane

Потврден огласувач