Logo

НОВИ АВТОРАДИА БЕЗ CD ,FM,USB,SD,AUX,WMA,MP3 ЗА СМЕШНИ ЦЕНИ!

Број на оглас: 1050913 | Објавен на: 21.04.2019, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Внимателно погледајте ги сликите и текстот!
Цената е фиксна и е во зависност од моделите:

Модел број 1:
4х30 вати со црвен дисплеј и светло сино околу копчињата,
****БЕЗ БЛУТУТ*** ЦЕНА: 900 ДЕНАРИ!!!!

Модел број 2:
4х30 вати со црвен дисплеј и светло сино околу копчињата ****ИМА БЛУТУТ**** ЦЕНА: 1000 ДЕНАРИ!!!!

Модел број 3:
4х35 вати со поголем LCD екран во неколку бои****ИМА БЛУТУТ***
повеќе опции и подесувања и поголема излезна моќ!
ЦЕНА: 1100 ДЕНАРИ!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=aZcTh1erPmw&t=40s

Радиата се НОВИ со вграден ЕВРОЏЕК и со секое радио во кутија следува и ДАЛЕЧИНСКО,КЛУЧ за нивно демонтирање и машки евроџекови.Радиата не подлежат на писмена гаранција но секое поединечно е проверено и истестирано пред пуштање во промет!
Праќам и по КАРГО ЕКЕСПРЕС на ваш трошок во секој град!
Доколку немате кредит само ТИТНЕТЕ на****** 076 464 989 ****** за нарачки јас ке ви се јавам!

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач