Logo

Апартмани до жичарата

Број на оглас: 1062241 | Објавен на: 18.04.2019, 21:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Комплетно опремени 2 апартмани со посебни влезови, кујна, купатило, дневен престој

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 gjoko

Потврден огласувач