Logo

DRVENA TREPEZARISKA MASA SO 4 STOLICI-NEOTPAKOVANA ZA 6999

Број на оглас: 1063503 | Објавен на: 27.05.2019, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.999 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


NOVA TREPEZARISKA MASA SO 4 STOLICI ZA SAMO 7999den TEL.070 200 084 070 922 000

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Mimi

Потврден огласувач