Logo

Издаваме соби на туристи во близина на жичарата

Број на оглас: 1076092 | Објавен на: 20.08.2019, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 100 m²

Греење: Дрва

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат соби на туристи и спрат од куќа за новогодишните празници и преку цела година во близина на жичарата и центарот на градот. Имаме интернет и кабловска. Греењето е на дрва и на струја. ЦЕНА ПОВОЛНА

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Перо Николоски

Потврден огласувач