1 / 12
PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI
По Договор
11.08.2022 18:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI VRATI,LEZAJI,TOALET MASI,FIOKARI I TN.)

-OD IDEJA DO REALIZACIJA..
-JAVETE SE I UVERETE SE..

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

MY PROJECT - JOVICA
Потврден огласувач
070774000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам