Logo

Servis za higiena i hemisko cistenje

Број на оглас: 1206177 | Објавен на: 19.08.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Чистење и Домашна помош

Вид на оглас: Се продава


АЛБОС ХЕМ дооел Скопје ви нуди хемиско чистење на секаков вид тапациран мебел по највисоки стандарди а со најпристапни цени.
-Хемиско чистење на секаков вид кожен и тапациран мебел
-хемиско чистење на бебешки колички
-хемиско чистење на вариолајт завеси (обезбедна демонтажа монтажа и превоз)
-хемиско чистење на веницијанер ролетни (обезбедна демонтажа монтажа и превоз)
-хемиско чистење на теписи со обезбеден превоз
-хемиско чистење и полирање на плочки ,мермер
Во зависност од материјалот целиот процес трае до 2 часа,по што може да се користи
Нашите средства се сертифицирани по iso 9001:2008 и iso 14001:2004 стандарди,истите се со пх неутрален фактор,НЕ ПРЕДИЗВИКУВААТ НИКАКВИ АЛЕРГИСКИ РЕАКЦИИ,а одстрануваат секаков вид на нечистотија.


За повеќе информации јавете се на 072/260-764 076 472 966

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  albos hem (претпријатие)

Потврден огласувач