1 / 12
STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno
1 МКД
14.03.2023 14:43

Охрид / Охрид

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo,terasa,klima] so sopstven parking
na 100 metra od obala i 5 minuti od centarot na gradot.Se izdavaat preku cela godina .klimatizirano minimum 3 nokevanja.Moznost za Nova GODiNA za 14 osobi.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

dudan
Потврден огласувач
070866989 075371886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам