1 / 9
Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza
1.190 €
25.11.2022 20:58

Неготино / Неготино

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА.
МНОГУ СИЛНИ, ЗДРАВА ШАСИЈА, ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И ДРУГИ ПОВРШИНИ.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ЕДНОБРАЗДЕН ИЛИ ДВОБРАЗДЕН ПЛУГ.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ПРИКОЛКА ДО 500 КГ.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ЦИРКУЛАР ЗА СЕЧЕЊЕ ДРВА.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ВОДНА ПУМПА.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР.
ОВА СЕ ЕКОНОМИЧНА И МНОГУ СИЛНи ДИЗЕЛ МАШИНИ ЗА САМО:
YANMAR YH800 - 1290 EUR
YANMAR YC 650 - 1290 EUR
YANMAR YC750 -1290 EUR
KUBOTA K7-E7 -1290 EUR

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 075 457 991

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
043371220........075457991......075457990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам