1 / 9
FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur
390 €
28.03.2023 19:44

Неготино / Неготино

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 991

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
043371220........075457991......075457990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам