1 / 1
Венецијанер , Вариолајт , Зебра и Роло завеси , Комарници ..
12 €
24.06.2022 06:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Венецијанер - Алуминиум 16,25мм (Перфориран),Блек аут ,Емитација на дрво мермер , Дрвен венецијанер

Роло Зебра Завеси - Италијански платна (Зебра во aлуминиумска касета)

Вариолајт-Алуминиум,Платно,ПВЦ (Пластика)

Комарници - Роло(комплет со алуминиумска рамка по пропис без изоставување на елементи) , Фиксен за прозор 2см,Фиксен за врата 4см (Опција со шарки и магнет)

Гаранција на механизми 2 год
Изработка до монтажа 1-3 работни ден

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Servis-Info
Потврден огласувач
078456469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам