Logo

Скенер за Багаж A8&E CRO-DOSE рентгенски

Број на оглас: 1227751 | Објавен на: 13.06.2017, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам Скенер за Багаж , гардероба A8&E CRO-DOSE регенски ист како што има на аеродромите погоден за Хотели, Амбасадии сл. какде што престојуваат ВИП гости, или може да се користи за други безбедности проверки.
Цена по договор на тел.`070/236-675 -Цеце.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 M