1 / 1
Venecijaner,Komarnici,Komarnici,Zebra i Rolo Zavesi ...
12 €
24.06.2022 06:46

Скопје Центар / Скопје

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,ZEBRA ZAVESI,ROLO ZAVESI
GARANCIJA 2 GODINI
CENA DOSTPNA ZA SEKOGO
1-VA KLASA ALFA ALUMINIUM

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Servis-Info
Потврден огласувач
078456469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам