1 / 1
PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER ROLETNI
15 €
17.07.2022 19:47

Кисела Вода / Скопје

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,ZEBRA ZAVESI,ROLO ZAVESI
GARANCIJA 2 GODINI
CENA DOSTPNA ZA SEKOGO
1-VA KLASA ALFA ALUMINIUM
ZA KVADRATURA NAD 10M2 CENA OD EVRA PO KVADRAT
-VENECIJANER
-DRVEN VENECIJANER (po dogovor)
-ZEBRA ZAVESI 32
-ROLO ZAVESI 17
-KOMARNIK ROLO 37
-FIKSEN KOMARNIK 17

Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi , rolozavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , ролозавеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Servis-Info
Потврден огласувач
078456469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам