1 / 1
VARIOLAJT, ROLO I ZEBRA, ROLETNI, VENECIJANER, KOMARNICI
15 €
02.08.2022 07:53

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,ZEBRA ZAVESI,ROLO ZAVESI
-VENECIJANER
-DRVEN VENECIJANER (po dogovor)
-ZEBRA ZAVESI
-ROLO ZAVESI
-KOMARNIK ROLO
-FIKSEN KOMARNIK

Rok na izrabotka 1-3 rabotni dena

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Servis-Info
Потврден огласувач
078456469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам