Logo

ZEBRA , ROLO ,VENECIJANER ,VARIOLAJT, ROLETNI, KOMARNICI

Број на оглас: 1245642 | Објавен на: 11.05.2019, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вид на оглас: Се продава


Производство и монтажа на високо квалитетни:
- ПВЦ ролетни
- Алуминиумски ролетни
- Комарници од сите типови
- Венецијанер 16мм,25мм,50мм
- Дрвен венецијанер 25мм и 50мм
- Варолајт завеси ( платно )
- Вариолајт завеси ( ПВЦ )
- Роло завеси , Роло - Screen, Роло - Blackout
- Зебра завеси, Зебра плисе, Зебра со апликации


* Сите производи со врвен квалитет проследени со сите сертификати, обезбедена гаранција и неограничен сервис за сите наши клиенти

____________________________________________

Нудиме соработка и големопродажба на сите фирми и занаечии од Македонија.

Info isklucivo na
077/670-691

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Јованов