1 / 9
NAD L70 SURROUND RECEIVER 5.1
1 €
23.11.2022 18:03

Струмица / Струмица

Nad l70 SURROUND RECEIVER 5.1DONESEN OD SWISS.Brusen titanium.Karakteristiki;Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II,MPEG Multichannel, EARS, Enhanced Stereo,Integrated single-disc DVD player,5 x 45W Simultaneous Continuous Output Power into 8 ohms,2 x 60W in Stereo mode,82W IHF Dynamic Power into 8 ohms,Plays DVD-Video, CD, CD-R, CD-RW, VCD,MP-3 decoder integrated,Full-size separate component performance.Sostojba kako novo.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071245151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам