1 / 12
APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA
12 €
Цената е фиксна
31.03.2023 08:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena okolina . Opremeni so sopstveni toaleti,mini kujni so komplet sadovi + zaednicki prostor so skara, cab.TV, elektronski vlez i parking so video nadzor, terasi so draperi,WI-FI,solar... Vo 2,3,i 4-kreveten smestaj od 12 evra po krevet na den !!!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070258333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам