1 / 5
VOLVO -FH-380
2.800 €
01.11.2020 08:40

Прилеп / Прилеп

Se prodava Volvo fh 380.vo odlicna kondicija.godina na proizvotstvo 95 gog cela godina reg. so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
076263531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам