Logo

NECKLINE sprava za namaluvanje na podbradokot so tri tezini

Број на оглас: 1312144 | Објавен на: 30.09.2019, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Ви нудиме начин со само две минути дневно да изгледате поздрави, поубави, помлади и позадоволни. Со примена на Neckliner slimmer вашата кожа ќе биде потенка и воедно поцврста.
Ова револуционерно откритие на психотерапевтот Пол Јунејн ќе ви овозможи поубав изглед на вашето деколте без хируршка интервенција. Neckliner slimmer е прв систем во светот за тонирање на деколте, врат, образи и лице а и ви овозможува елиминирање на свиснатата кожа на вратот и редуцирање на линиите на вратот и деколтето.
Испорака 120 денари преку брза пратка испратете овде порака истиот ден ќе ви биде испорачано.

За само 2 минути на ден, ќе постигнете здрав
и младолик изглед на вашето лице и врат!
Без грозниот подбрадок, поради кој изгледаме дебело и старо! Без грозни набори!
Револуција во прикривање на годините!
Изгледајте помлади, со нежно затегнување на мускулите на вратот и лицето во кои се крие тајната на младешки изглед, без да одете „под нож“ и без скапи креми! Дефинирајте ги линиите на своето лице, разубавете го својот профил и избришете години од својот изглед!

Дали веќе имате слушнато за Neckline Slimmer?
Тајната е во трите степени на отпор кои нежно ја затегнуваат кожата и мускулите и ја подобруваат циркулацијата, со што брчките исчезнуваат а масните наслаги кои се насобрале во подбрадокот и образите се топат.
Isporaka Брза пратка.
БАЗА-БАЗА уплата на лице место 100ден.,
БАЗА-ВРАТА (на домашна адреса) 120 ден.
Ова е овозможено за пријатно чуство на нашиот фан, нарачувајчи од сопствениот дом.


Neckline Slimmer е за вашето лице и врат она што вежбањето е за телото!
Потпора на скелетот на нашето тело му даваат мускулите. За да биде телото здраво и да изгледа привлечно и витално, мускулите мора да се користат, а тоа значи дека телото мора да се движи и вежба. Мускулите се наоѓаат под кожата на секој дел од телото вклучувајќи ги лицето и вратот. И исто како и другите мускули во вашето тело, и овие мускули треба да се вежбаат за да останат во форма цел живот. Под влијание на годините, лошото држење и начин на живот, мускулите почнуваат да попуштаат.
Isporaka Brza pratka 100 den baza Vrata 120 den
Kargo 110 den baza vrata 140 den.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 kupinainternet

Потврден огласувач