1 / 11
Prikolka TPV Slovenija zastapnik i vo MK
690 €
15.03.2023 09:07

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

>>>VIDEOTO OD FABRIKATA VO GERMANIJA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT

Proizvoditel TPV GERMANIJA SLOVENIJA
Prikolka TPV najgolemo proizvdsvo vo Evropa koja proizveduva nad 50000 prikolki godisno so Fabriki vo germanija i slovenija koja izvezuva prikolki vo cela evropa i posiroko veb straba nozete da videte karakteristiki i se sto ve intersira
Germanija http://www.tpv-anhaenger.de/
Slovenija http://www.tpv-prikolice.si/si/
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015

Generalen uvoznik Agroservis 2000 Negotino
OVIE TIPOVI NA PRIKOLKI GI IMAME NA LAGER
Modeli Kg Ceni
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Modeli kg Tovaren prostor Cena

3.EU 2 S 2020 x 1080 x 350(mm) - 750 kg =650 Evra
4.EU 3 S 2020 x 1250 x 350(mm) - 750 kg =730 Evra
TPV 750 kg za 3 motori = 860 Evra


Nosivost Na Prikolkata 750 kg
*Raspolagame so rezervni delovi za sekoj model .
*Cenite se vo evra so vklucen ddv . - Do kolku ja zemete prikolkata na Firma 18 % DDV Go povrakate
2 ГОДИНИ целосна гаранција. Приколката има Хомологација и Сите потребни документи за do РЕГИСТРАЦИЈА

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Agro Servis 2000
Потврден огласувач
043 371 015 mob 075 416 455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам