Logo

izdavam trokreveten aparman vo Ohrid

Број на оглас: 1340856 | Објавен на: 17.07.2019, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 20 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam trokreveten aparman vo centarot na Ohrid komplet namesten so klima i bezplaten parking cena po dogovor sloboden od 1 julii za den 20 evra i i taa cena e do 10 juli od 10 juli 25 evra za den
lice za kontak caci 078 241 905

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 bibe

Потврден огласувач