Logo

Vila Toše D. Kruševo

Број на оглас: 1366764 | Објавен на: 22.08.2019, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ul.Sula Mina b.b

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Pominete nezaboraven odmor, uzivajte vo cistiot vozduh i prekrasnite smestuvacki kapaciteti na Vila Tose D. Krusevo.

Rezervacii na tel.070 208 076; 070 608 700

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Vila ToseD. Krusevo

Потврден огласувач