Logo

Студија во центарот на Крушево

Број на оглас: 1366767 | Објавен на: 06.08.2019, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 300 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Модерно опремени студија во строгиот центар на градот. Повелете!
тел.070 608 700

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Vila ToseD. Krusevo

Потврден огласувач