1 / 7
ТЕЖИНСКИ ТЕГ ЗА ПРИКОЛКА
1 €
Цената не е фиксна
10.07.2021 16:10

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Делот е нов, не користен. Производство, Прва петтолетка-Југославија.1

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

velkos
Потврден огласувач
075245155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам