Logo

Prodavam jabolka na golemo

Број на оглас: 1384190 | Објавен на: 21.03.2019, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Prodavam jabolka na golemo od slednite sorti: Zlaten delises, Crven delises, Cadel, Ajderet, Jonagold

 Охрид    Општина: Дебарца

Прати Е-Маил

 Климе

Потврден огласувач