Logo

продавам приколки во Градиште-ОХРИД

Број на оглас: 1402757 | Објавен на: 07.10.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


ИЗДАВАМ ПРОДАВАМ ПРИКОЛКИ ВО ГРАДИШТЕ-ОХРИД,ПРИКОЛКИТЕ СЕ КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНИ ОД ПРЕДХОДНАТАСОСТОЈБА,ИМААТ И МЕТАЛНИ КАПАЦИ НА ПРОЗОРИТЕ-МРЕЖА-ЗАШТИТЕНИ СЕ ,МАСА СО ДВЕ КЛУПИ,,СЕ ПРОДАВААТ ЗАЕДНО А МОЖЕ И ПОСЕБНО,ПРИКОЛКИТЕ СЕ ПО ЦЕНА ОД 900 ЕВРА И НАТАКА ДО 1700,,ПОКРИЕНИ СЕ СО МЕТАЛНИ КВАЛИТЕТНИ НАСТРЕСНИЦИ И ПОД ПРИКОЛКИТЕ БЕТОНИРАНО И ПРЕД НИВ ИСТОДВЕ СЕ СО МЕРМЕРНИ ПЛОЧИ А ЕДНА Е СО БЕКАТОН ,ОГРАДЕНИ СЕ СИТЕ,ЈАВЕТЕ КЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ..TEL,,070282871 070341114,071355542,070889983 .NE CEKAJTE -VO SEZONA CENITE SE POVISOKI.,ИСТО ТАКА СТРУЈАТА -ИНСТАЛАЦИЈАТА Е КОМПЛЕТНО СМЕНЕТА.ИСТИТЕ СЕ ИЗДАВААТ ПО ЦЕНА ОД 800-1200ДЕН,ТРИ ПРИКОЛКИ СЕ СО ТУШ И ВОДА ВО САМАТА ЛОКАЦИЈА.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач