Logo

PATOSI ZA FICO

Број на оглас: 1407581 | Објавен на: 16.05.2019, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: FICO

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1 €
180 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


KRILA I PATOSI ZA FICO NOVI
STOJAN : 070/955587 077/991823

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач