1 / 1
Izrabotka, montaza na nadgrobni spomenici od granit i mermer
1 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 20:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame sekakov vid na nadgrobni spomenici od granit i mermer so vklucena montaza.
Cena po dogovor.
www.lapiscina.mk

Категорија: Останато

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
072205117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам