Logo

КУПЕЛ--КРСТИЛНИК

Број на оглас: 1416723 | Објавен на: 10.07.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработувам крстилници-големина,шара и форма по желба

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Санде Мојчески