Logo

STOLOVI / STOLICI (NOVI)

Број на оглас: 1425622 | Објавен на: 17.04.2019, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


NOVI KVALITETNI STOLICI , cena 1250 denari
071/543-011

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач