Logo

заштита при работа

Број на оглас: 1440897 | Објавен на: 06.04.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Вид на оглас: Се продава


Имаме и пластична мрежа за разграничување во котури од по 50м
Н 100см*50м - 3000ден
Н 120см*50м-3500ден
Н 150см*50м--4200ден
Цената е со вкалкулиран ддв може со фискална и на фактура.
Дистрибуција по карго или од наша страна во зависност од количината. МИ-СТОН Кавадарци 070324061

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач