Logo

Gradezna Oprema Kajli,Zapki,Trkala,Alati,Stegi,Spojki novi

Број на оглас: 1452333 | Објавен на: 07.06.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

2. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки - ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375 E-mail...primatstip@yahoo.com

цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава........
..... производите се како на сликите......
..... побарајте не за се има договор ......
..... 25 години македонски производи.....

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Lazo Jordanov PRIMAT STIP

Потврден огласувач