Logo

Gradezen materijal proizvodstvo-usluga NOVI i dr

Број на оглас: 1457261 | Објавен на: 30.08.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


…Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
E-mail...primatstip@yahoo.com

цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
...производи како на сликите.....
…побарајте не..за се има договор ...
...24 години Македонски производи...

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Lazo Jordanov PRIMAT STIP

Потврден огласувач