Logo

Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2

Број на оглас: 1467456 | Објавен на: 17.07.2019, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 360 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 500 м2 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: ул. Антон Димитров бр.1, Скопје

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се деловен простор, 120 станбен простор и 500 м2 дворно место. Куќата може да се издаде комплет или само деловниот простор, и тоа на помали делови. Деловниот простор е со употребна дозвола и може да служи за разни намени ( производство, админстративно деловни простории, магацини, здраствени установи ).Куќата е сеизмички проверена.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Илинка

Потврден огласувач