Logo

Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Број на оглас: 1471351 | Објавен на: 09.07.2020, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 120 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Адреса: 7-ми Ноември, број 9

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, мини кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен паркинг(гаража). Паркингот е на околу 300 метри од вилата.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO (повеќе слики)
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)
Исто така можете да не побарате во бутиците ЛАВО.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач