Logo

Се изнајмува ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Број на оглас: 1471775 | Објавен на: 25.04.2019, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмува деловен простор на улица Максим Горики. Просторот е со површина од 55 м2 и е погоден за канцеларја, ординација, козметички студија и др. Тип дејности.
Цена по договор.
Подетални информации на 071/ 606-495

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Петре

Потврден огласувач