1 / 12
tricikl
500 €
Цената е фиксна
26.05.2023 16:39

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

izrabotka na tricikli ,cena na tricikl od 500eur.elektricni so 250watt.motor ,baterija i polnac 650/900 eur.ili cena po dogovor . ,,https://www.facebook.com/bikeservice.kavadarci/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам