Logo

Се продава нова куќа во изградба

Број на оглас: 1510829 | Објавен на: 16.04.2019, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа во изградба до прва плоча во населба рудина.Куќата е легализирана и има инсталирано вода и струја и е веднаш вселлива. Мозе замена и за стан. Лилјана 079281010

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач