Logo

Се продава Томос автоматик

Број на оглас: 1510848 | Објавен на: 14.02.2019, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава Томос автоматик регистриран, прв газда пали вози, со сите документи Лилјана 079281010

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач