1 / 4
VIVANCO AUDIO VIDEO CENTER VCR3024 DOUBLE FADE
1 €
30.08.2022 13:12

Бутел / Скопје

PRODAVAM VIVANCO AUDIO VIDEO CENTER VCR3024 DOUBLE FADE. ZA VIDEO I AUDIO OBRABOTKA SO KONTROLA ZA SLUSALKI I KOREKCII NA VIDEO. IMA 3 VLEZA PLUS ZA MIKROFON I 1 IZLEZ VIDEO I AUDIO. TRI KANALI NA KONTROLA NA TONOT. FADE NA TON I VIDEO.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

SINISA
Потврден огласувач
075615777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам