1 / 1
DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT
По Договор
02.06.2020 10:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

188 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Dukanot e novo izgraden so 188kvadrati na dva sprata i podrum CENA PO DOGOVOR POVELETE...
+491629277980
078233702

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

DeMak
Потврден огласувач
078233702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам