SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA SOTKA UMETNIKOT
1 МКД
Цената не е фиксна
04.07.2020 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLACOT E NA ODLICNA LOKACIJA VO NASELENO MESTO NA IZLEZOT OD VAROS VO BLIZINA NA SOTKA UMETNIKOT!!!
INFORMACII:
078-477-761
076-490-661

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
076490661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам